Adaptér napájecí 230V - 24V 75W 3,1A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Adaptér napájecí 230V - 24V 75W 3,1ASkladem459,00 Kč/ ks379,34 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
PARAMETRY A SPECIFIKACE
| Výstupní napětí | 24 V DC |
| Výstupní proud | max. 3,1 A |
| Zatížitelnost (W) | 75 |
| Krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | - 10°C až + 45°C |
| Napájecí napětí | 170 - 265 V |
| Materiál | Fe, Al |
| Rozměry | 162 x 98 x 42 mm |
| Ochrana proti | Zkratu, přetížení, přehřátí |
| Třída ochrany | I |
| V souladu s | CE, SELV |
| Výrobce | FK technics |
Zboží zařazeno v kategoriích

