Aku vrtačka FDCD-1800K2N
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Aku vrtačka FDCD-1800K2NSkladem2 590,00 Kč/ ks2 140,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry - FDCD-1800K2N aku vrtačka
| Napětí aku | 18 V |
| Max.kroutící moment | 15 Nm |
| Kapacita akumulátoru | 1,3 Ah Ni-Cd |
| Napájení nabíječky | 230 V |
| Kapacita sklíčidla | 0,8 - 10 mm |
| Dvourychlostní převodovka | ano |
| Počet převodových stupňů | 16 + 1 |
| Otáčky 1.rychlost | 0 - 400 ot./min. |
| Otáčky 2.rychlost | 0 - 1150 ot./min. |
| Doba nabíjení | 3 - 5 hod. |
| Levý a pravý chod | ano |
| Hmotnost | 2,3 kg |

