- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Akumulátor 12V 7,2Ah
Akumulátor 12V 7,2Ah
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Akumulátor 12V 7,2AhSkladem646,00 Kč/ ks533,88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| bezúdržbový? | ano |
|---|---|
| chemické složení | Pb |
| technologie | AGM |
| napětí | 12 V |
| kapacita | 7,2 Ah |
| hmotnost | 2,2 kg |
| terminál | faston 6,3 mm |
| optimální životnost | 5 let |
| EZS (elektronické zabezpečovací systémy) | ano |
| EPS (elektronické požární systémy) | ne |
| UPS (záložní zdroje) | ano |
| zahradní traktory | ano |
| nabíjecí svítilny | ne |
| dětská vozítka - např. Peg-Pérego | ne |
| nouzové osvětlení | ne |
| záložní baterie pro výtahy - osvětlení, hovor | ne |
| rybáři - echoloty, sonary, napájení motoru lodí | ano |
| ÚSTŘEDNY JABLOTRON JA82K | ne |
| ÚSTŘEDNY JABLOTRON JA100K | ne |
| ÚSTŘEDNY JABLOTRON JA83 | ne |
| ÚSTŘEDNY JABLOTRON JA106K | ne |
| ÚSTŘEDNY JABLOTRON JA106K(R) | ne |
| PARADOX | ne |
| rozměr | 151 × 65 × 94 mm |
| prodejní obal | 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

