- Úvod
- Autopříslušenství
- Autopříslušenství
- Autonabíječka 6/12V 4A
Autonabíječka 6/12V 4A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Autonabíječka 6/12V 4ASkladem1 327,00 Kč/ ks1 096,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| určeno pro | automobily, motocykly, záložní aku, olověné aku WET (kyselinové), MF (bezúdržbové), VRLA, AGM i GEL |
|---|---|
| nabíjení | 6 V (1,2 Ah–14 Ah), 12 V (1,2 Ah–120 Ah) |
| nabíjecí kabel | 1,8 m je ukončený svorkami |
| řízení nabíjení | řízeno interní MCU, diagnostikuje připojený aku a automaticky jej nabíjí, udržuje, brání přehřátí |
| režim desulfatace | ano |
| udržovací režim | ano |
| program pro chladné počasí | ano |
| kroků nabíjení | 7 |
| ochrana proti zkratu a přepólování | ano |
| indikace nabíjení | LED |
| vstup | 220–240 V AC/50 Hz/600 mA |
| výstupní proud | 4 A max. |
| nabíjecí napětí | 7,3 V/14,4 V/14,7 V |
| nabíjecí proud | 0,8 A +/-10 % / 3,0 A +/-10 % / 4,0 A +/-10 % |
| krytí | IP65 |
| hmotnost | 526 g |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

