- Úvod
- Autopříslušenství
- Autožárovka BA9s T2W 12V 2W
Autožárovka BA9s T2W 12V 2W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Autožárovka BA9s T2W 12V 2WSkladem7,00 Kč/ ks5,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | T2W |
| Varianta výrobku/model | čirá |
| Značka/výrobce | LIMA |
| Nominální životnost (h) | 1000 h |
| Nominální napětí (V) | 12 V |
| Barva | Bílá |
| Typ patice | BA9s |
| Nominální napětí (V) | 12 V |
| Provozní napětí zdroje | 12 - 13 V |
Provozní informace
| Vhodné pro železniční dopravu | Ne |
| Vhodné pro mopedy | Ano |
| Vhodné pro motorky | Ano |
| Vhodné pro jízdní kola | Ne |
| Vhodné pro lodě | Ne |
| Vhodné pro hlavní světlomety osobních automobilů | Ne |
| Vhodné pro hlavní světlomety nákladních automobilů | Ne |
| Vhodné pro ostatní osvětlení osobních automobilů | Ano |
| Vhodné pro ostatní osvětlení nákladních automobilů | Ano |
| Vhodné pro letadla | Ne |
| Vhodné pro vysokozdvižné vozíky | Ne |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 500 h |
| Jmenovitá životnost | 1000 h |
Zboží zařazeno v kategoriích

