- Úvod
- Autopříslušenství
- Autožárovka H3 24V 70W
Autožárovka H3 24V 70W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Autožárovka H3 24V 70WSkladem58,00 Kč/ ks47,93 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | Automobilová žárovka |
| Varianta výrobku/model | Standard clear halogen |
| Značka/výrobce | NARVA |
| Typ zdroje | Halogenový |
| Nominální životnost (h) | h |
| ANSI kód | H3 |
| Nominální napětí (V) | 24 V |
Provozní informace
| Maximální teplota baňky | 200 °C °C |
| Maximální teplota patice | 120 °C °C |
| Provozní poloha | Horizontal +/- 20° |
| Zamýšlený způsob použití | Dopravní prostředky |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | h |
| Doba náběhu na 90% sv. toku | <1s s |
| Míra předčasných poruch | <1% % |
| Jmenovitá životnost | h |
Záření v oblasti UV spektra
| S redukovaným UV zářením | Ano |
Ekologické údaje
| Obsah rtuti (mg) | 0,00 mg |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 70 W |
| Provozní napětí (V) | 24 V V |
| Typ napětí | AC/DC |
| Nominální proud | 2,91 A |
Fyzické údaje
| Typ patice/objímky | PK22s |
| Rozměry (mm) | Ø11,5 x 42,0 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Hrubá hmotnost výrobku | g |
| Čistá hmotnost výrobku | g |
Světelné parametry
| Světelný tok (lm) | lm |
| Barevná teplota CCT | K |
Energetické údaje
| Měrný výkon (lm/W) | lm/W |
Zboží zařazeno v kategoriích

