Autožárovka H4 12V 60/55W
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Typ/popis výrobku | Automobilová žárovka |
| Varianta výrobku/model | Standard clear halogen |
| Značka/výrobce | NARVA |
| Typ zdroje | Halogenový |
| Nominální životnost (h) | h |
| ANSI kód | H4 |
| Nominální napětí (V) | 12 V |
Provozní informace
| Maximální teplota baňky | 200 °C °C |
| Maximální teplota patice | 120 °C °C |
| Provozní poloha | Horizontal +/- 20° |
| Zamýšlený způsob použití | Dopravní prostředky |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | h |
| Doba náběhu na 90% sv. toku | <1s s |
| Míra předčasných poruch | <1% % |
| Jmenovitá životnost | h |
Záření v oblasti UV spektra
| S redukovaným UV zářením | Ano |
Ekologické údaje
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 60 - 55 W |
| Provozní napětí (V) | 12-13,5 V V |
| Typ napětí | AC/DC |
| Nominální proud | A |
Fyzické údaje
| Typ patice/objímky | P43t |
| Rozměry (mm) | Ø17,0 x 92,0 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Hrubá hmotnost výrobku | g |
| Čistá hmotnost výrobku | g |
Světelné parametry
| Světelný tok (lm) | lm |
| Barevná teplota CCT | K |
Energetické údaje
Zboží zařazeno v kategoriích