- Úvod
- Autopříslušenství
- Autožárovka R5W 12V 5W
Autožárovka R5W 12V 5W
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Autožárovka R5W 12V 5WSkladem10,00 Kč/ ks8,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Název položky | R5W 12V 5W BA15s NARVA 17171 |
| Typ/popis výrobku | R5W |
| Varianta výrobku/model | čirá |
| Značka/výrobce | NARVA |
| Nominální životnost (h) | 1000 h |
| Nominální napětí (V) | 12 V |
Provozní informace
| Zamýšlený způsob použití | autožárovka |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 500 h |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 5 W |
| Provozní napětí (V) | 12-13,7 V |
| Nominální proud | 0,417 A |
Fyzické údaje
| Rozměry (mm) | ø19 x 37 mm mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 0,005 g |
Světelné parametry
| Světelný tok (lm) | 50 lm |
| Barevná teplota CCT | 2850 K |
Energetické údaje
| Měrný výkon | 10 lm/W |
Zboží zařazeno v kategoriích

