Autožárovka SV8,5 12V 10W
Kompletní specifikace
Obecné informace
| Varianta výrobku/model | čirá |
| Značka/výrobce | NARVA |
| Nominální životnost (h) | 1000 h |
| Nominální napětí (V) | 12 V |
Provozní informace
| Zamýšlený způsob použití | automobily |
EuP parametry
| Střední životnost B50 (h) | 500 h |
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 10 W |
| Provozní napětí (V) | 12 V |
| Nominální proud | 0,833 A |
Fyzické údaje
| Typ patice/objímky | SV8,5 |
| Rozměry (mm) | ø10,5x43 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 2 g g |
Světelné parametry
| Světelný tok (lm) | 90 lm |
| Barevná teplota CCT | 2700 K |
Energetické údaje
Zboží zařazeno v kategoriích