- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 186
Baterie GP 186
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 186Skladem16,00 Kč/ ks13,22 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické |
| napětí | 1,5 V |
| kategorie/řada | Alkaline cell |
| jmenovitá kapacita | 70 mAh (při zátěži 1,6 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP 186F (AG12, LR43, LR1142, V12GA) |
| rozměr | 11,6 × 4,20 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 10 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

