- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 192
Baterie GP 192
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 192Skladem16,00 Kč/ ks13,22 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení? | alkalické |
| napětí | 1,5 V |
| kategorie/řada | Alkaline cell |
| jmenovitá kapacita? | 24 mAh (při zátěži 6,2 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení? | GP 192F (LR41, V3GA) |
| rozměr | 7,9 × 3,60 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 5 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

