- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 23AE
Baterie GP 23AE
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 23AESkladem31,00 Kč/ ks25,62 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické - speciální |
| napětí | 12 V |
| kategorie/řada | High Voltage |
| jmenovitá kapacita | 55 mAh (při zátěži 20 kOhm) |
| typové označení | GP 23AF (V23GA, MN21, A23) |
| rozměr | 10,22 × 28,2 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 5 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

