- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 25A
Baterie GP 25A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 25ASkladem37,00 Kč/ ks30,58 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické - speciální |
| napětí | 1,5 V |
| kategorie/řada | High Voltage |
| jmenovitá kapacita | 525 mAh (při zátěži 42 kOhm) |
| typ | GP 25A (AAAA, LR61, LR8, MN2500) |
| rozměr | 8,3 × 42,5 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 2 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

