- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 357
Baterie GP 357
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 357Skladem75,00 Kč/ ks61,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Zinc Air Ultra Plus |
| jmenovitá kapacita | 165 mAh (při zátěži 3,0 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP 357F (SR44, G13, V357, D357, SR1154, SB-A9) |
| rozměr | 11,6 × 5,40 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 10 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

