- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 377
Baterie GP 377
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 377Skladem16,00 Kč/ ks13,22 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Zinc Air Ultra Plus |
| jmenovitá kapacita | 25 mAh (při zátěži 3,0 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP 377F (SR66, SR626, SB-AW 280-39) |
| rozměr | 6,8 × 2,60 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 10 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

