- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 389
Baterie GP 389
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 389Skladem48,00 Kč/ ks39,67 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení? | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Zinc Air Ultra Plus |
| jmenovitá kapacita? | 70 mAh (při zátěži 3 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení? | GP 389F (SR54, SR1130, V10GA, S1131E, SB-BU) |
| rozměr | 11,6 × 3,05 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 10 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

