- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 392
Baterie GP 392
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 392Skladem33,00 Kč/ ks27,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení ? | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Zinc Air Ultra Plus |
| jmenovitá kapacita ? | 42 mAh (při zátěži 3,0 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení ? | GP 392F (SR41, V392, D392, AG3, SB-A1/D1) |
| rozměr | 7,9 × 3,60 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 10 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

