- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP 625A
Baterie GP 625A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP 625ASkladem28,00 Kč/ ks23,14 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické |
| napětí | 1,5 V |
| kategorie/řada | Alkaline cell |
| jmenovitá kapacita | 190 mAh (při zátěži 600 Ohm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP PX625A (LR9, V625U) |
| rozměr | 15,6 × 5,95 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

