- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP CR1220
Baterie GP CR1220
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP CR1220Skladem32,00 Kč/ ks26,45 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | lithiové |
| napětí | 3 V |
| kategorie/řada | Lithium |
| jmenovitá kapacita | 36 mAh (při zátěži 30 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP CR1220 |
| rozměr | 12,5 × 2,0 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 5 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

