- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP CR123A
Baterie GP CR123A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP CR123ASkladem94,00 Kč/ ks77,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | lithiové |
| napětí | 3 V |
| kategorie/řada | Lithium |
| jmenovitá kapacita | 1 400 mAh |
| typové označení | CR123A (CR123AP, CR17345) |
| rozměr | 17,0 × 34,5 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

