- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP CR1616
Baterie GP CR1616
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP CR1616Skladem33,00 Kč/ ks27,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | lithiové |
| napětí | 3 V |
| kategorie/řada | Lithium |
| jmenovitá kapacita | 55 mAh (při zátěži 30 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP CR1616 |
| rozměr | 16,0 × 1,6 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 5 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

