- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP Greencell 4,5V (plochá)
Baterie GP Greencell 4,5V (plochá)
- Kompletní specifikace
Baterie GP Greencell 4,5V (plochá)Skladem64,00 Kč/ ks52,89 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | zink - chloridové |
| napětí | 4,5 V |
| kategorie/řada | Greencell |
| minimální kapacita | neuvádí se |
| počet nabíjecích cyklů | nenabíjecí |
| typové označení | 3R12 4,5 V (plochá) |
| rozměr | 62 × 22 × 67 mm |
| prodejní obal | 1 ks, fólie |
Zboží zařazeno v kategoriích


