- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP Super Alkaline 9V
Baterie GP Super Alkaline 9V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP Super Alkaline 9VSkladem66,00 Kč/ ks54,55 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry
| Značka | GP |
|---|---|
| Objednací číslo | B01501 |
| Produktové číslo | 1013501001 |
| EAN | 4891199216282 |
| velikost baterie | 9 V |
|---|---|
| chemické složení | alkalické |
| kategorie/řada | Super Alkaline |
| možnost nabíjení | ne |
| kapacita | neuvádí se |
|---|---|
| napětí | 9 V |
| typ | 6LR61 9 V |
| provozní teplota | -18 °C až +50 °C |
| počet nabíjecích cyklů | nenabíjecí |
| hmotnost | 47 g |
| max. skladovatelnost | 5 let |
| značka | GP |
| rozměr | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| prodejní obal | 1 ks, fólie |
Zboží zařazeno v kategoriích

