- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP ZA10
Baterie GP ZA10
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP ZA10Skladem21,00 Kč/ ks17,36 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní popis zboží
Řada těchto zinkovzdušných baterií nachází hlavní uplatnění v medicínském oboru jako baterie do naslouchadel. Konstrukce a charakteristika baterie poskytuje maximální výkon pro stálé pracovní napětí při různých okolních teplotách, což je prvním krokem pro maximální spolehlivost baterie. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C.
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | zinkovzdušné |
| napětí | 1,45 V |
| kategorie/řada | Hearing Aid |
| jmenovitá kapacita | 90 mAh (při zátěži 1,5 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP ZA10 (7005ZD, PR70) |
| rozměr | 5,8 × 3,6 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 6 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

