- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP ZA312
Baterie GP ZA312
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP ZA312Skladem21,00 Kč/ ks17,36 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | zinkovzdušné |
| napětí | 1,45 V |
| kategorie/řada | Hearing Aid |
| jmenovitá kapacita | 170 mAh (při zátěži 1,0 kOhm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP ZA312 (7002ZD, PR41) |
| rozměr | 7,9 × 3,6 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 6 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

