- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP ZA675
Baterie GP ZA675
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP ZA675Skladem21,00 Kč/ ks17,36 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | zinkovzdušné |
| napětí | 1,45 V |
| kategorie/řada | Hearing Aid |
| jmenovitá kapacita | 620 mAh (při zátěži 300 Ohm) |
| hmotnost | neuvádí se |
| typové označení | GP ZA675 (7003ZD, PR44) |
| rozměr | 11,6 × 5,4 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 6 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

