- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie GP476A
Baterie GP476A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie GP476ASkladem52,00 Kč/ ks42,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické - speciální |
| napětí | 6 V |
| kategorie/řada | High Voltage |
| jmenovitá kapacita | 105 mAh (při zátěži 6 kOhm) |
| typové označení | GP 476AF (4LR44, PX28A, V4034PX) |
| rozměr | 13,0 × 25,2 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

