- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie RAYOVAC 364
Baterie RAYOVAC 364
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Baterie RAYOVAC 364Skladem19,00 Kč/ ks15,70 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení ? | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Watch Battery |
| jmenovitá kapacita ? | 20 mAh (při zátěži 68,1 kOhm) |
| typové označení ? | 364 - SR621SW (SR60, SR621, SB-AG/DG, GP364) |
| rozměr | 6,8 × 2,15 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 10 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

