- Úvod
- Baterie GP, DURACELL
- Baterie RAYOVAC 377
Baterie RAYOVAC 377
- Kompletní specifikace
Baterie RAYOVAC 377Skladem19,00 Kč/ ks15,70 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení ? | oxid stříbra |
| napětí | 1,55 V |
| kategorie/řada | Watch Battery |
| jmenovitá kapacita ? | 28 mAh (při zátěži 68,1 kOhm) |
| typové označení ? | 377 - SR626SW (SR66, SR626, SB-AW, GP377) |
| rozměr | 6,8 × 2,66 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 10 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích


