- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Čtyřrámeček TANGO svislý bílý
Čtyřrámeček TANGO svislý bílý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Čtyřrámeček TANGO svislý bílýSkladem109,00 Kč/ ks90,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, čtyřnásobný svislý
pro svislou montáž
Design: Tango
Barva: slonová kost
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 58,6 g |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 4 |
| Počet: | 4 |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 81 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 294 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

