- Úvod
- Zkoušečky, multimetry
- Detektor napětí GK7
Detektor napětí GK7
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Detektor napětí GK7Skladem275,00 Kč/ ks227,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| signalizace | optická + akustická |
|---|---|
| AC napětí | 70 V–1 000 V |
| AC proud | ne |
| DC napětí | ne |
| DC proud | ne |
| elektrický odpor | ne |
| spojitost obvodů | ne |
| test diod | ne |
| test tranzistorů | ne |
| bezkontaktní detekce AC napětí | ne |
| kontaktní detekce AC napětí | ne |
| test baterií | ne |
| měření teploty | ne |
| záznam max. hodnoty | ne |
| záznam naměřené hodnoty | ne |
| automatické vypnutí | ne |
| podsvícení displeje | ne |
| zobrazení displeje | nemá |
| automatická volba rozsahu | ne |
| rozměr | 153 × 22 mm |
| napájení | 2× 1,5 V AAA (součástí balení) |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

