- Úvod
- Domovní zvonky, telefony
- Domovní bezdrátový zvonek 98098
Domovní bezdrátový zvonek 98098
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Domovní bezdrátový zvonek 98098Skladem275,00 Kč/ ks227,27 Kč bez DPH
Popis zboží
| způsob přenosu | bezdrátový zvonek |
|---|---|
| dosah tlačítka | 100 m |
| napájení hlavní jednotky | 3× 1,5 V AA (nejsou součástí balení) |
| možnost přidat další tlačítko | ano, max. 16 |
| optická signalizace na zvonku ? Optická signalizace: na hlavní jednotce zvonku je zdroj světla, který při zazvonění bliká, svítí, mění barvy atd. (dle typu zvonku). | ne |
| počet tlačítek v balení | 1 ks |
| přídavné (náhradní) tlačítko | P5723T |
| optická signalizace na tlačítku | ano |
| počet melodií | 36 |
| způsob párování ? Způsob párování: každý zvonek má jiný zůsob párování hlavní jednotky s tlačítkem. Párováním se předchází tomu, aby se váš zvonek nerušil se zvonkem vašeho souseda. 1. Zvonek a tlačítko jsou spárované už z výroby. | self-learning |
| napájení tlačítka | 1× 12 V A23 (součástí balení) |
| přenosová frekvence | 433 MHz |
| regulace hlasitosti | ne |
| barva | bílá |
| počet přijímačů v balení | 1 ks |
| voděodolné tlačítko | ano |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |

