- Úvod
- Domovní zvonky, telefony
- Domovní bezdrátový zvonek P5712
Domovní bezdrátový zvonek P5712
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Domovní bezdrátový zvonek P5712Skladem325,00 Kč/ ks268,60 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| způsob přenosu | bezdrátový zvonek |
|---|---|
| dosah tlačítka | 100 m |
| počet melodií | 16 |
| způsob párování | automatické párování – self-learning |
| speciální funkce | ne |
| optická signalizace na zvonku | ano |
| optická signalizace na tlačítku | ano |
| maximální hlasitost zvonění | 75 dB |
| možnost přidat další tlačítko | ano, max. 8 |
| počet tlačítek v balení | 1 ks |
| přídavné (náhradní) tlačítko | P5723T |
| voděodolné tlačítko | ano |
| napájení tlačítka | 1× 12 V A23 (součástí balení) |
| počet přijímačů v balení | 1 ks |
| regulace hlasitosti | ano |
| přenosová frekvence | 433 MHz |
| barva | stříbrná |
| napájení hlavní jednotky | 3× 1,5 V AA (nejsou součástí balení) |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Zboží zařazeno v kategoriích

