- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Doutnavka 3916-23330
Doutnavka 3916-23330
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Doutnavka 3916-23330Skladem70,00 Kč/ ks57,85 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Doutnavka signalizační
1 mA, 400 V AC
pro trojpólový spínač
Řazení: S
| Barva: | Oranžová |
| Délka: | 28 mm |
| Hmotnost: | 1,804 g |
| Jmenovitý proud | 0,001 A |
| Patice: | Zásuvná patice |
| Šířka: | 12,9 mm |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 12 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

