- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Dvojklapka TANGO béžová
Dvojklapka TANGO béžová
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Dvojklapka TANGO béžováSkladem73,00 Kč/ ks60,33 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ryt spínače Tango dělený
pro přístroj spínače řazení 5, 6+6 (6+1), 1/0+1/0
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: hnědá
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Dvoudílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 30,575 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

