- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Dvojklapka TANGO šedá
Dvojklapka TANGO šedá
- Kompletní specifikace
Dvojklapka TANGO šedáSkladem78,00 Kč/ ks64,46 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kryt spínače Tango s čirým průzorem
pro přístroj spínače řazení 1So, 1S, 6So, 6S, 7So, 1/0So (1/0S), 6/0So
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: bílá
| Barva: | Šedé |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Dvoudílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 30,575 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích


