- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Dvojklapka TANGO slonová kost
Dvojklapka TANGO slonová kost
- Kompletní specifikace
Dvojklapka TANGO slonová kostSkladem76,00 Kč/ ks62,81 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kryt spínače Tango dělený
pro přístroj spínače řazení 5, 6+6 (6+1), 1/0+1/0
Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Varianta: slonová kost
| Barva: | slonová kost |
| Délka: | 65 mm |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Hmotnost: | 30,1 g |
| Materiál: | Plast |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení | Dvoudílná kolébka |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 26 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích


