- Úvod
- Kabely, šňůry a prodlužovačky
- Dvojlinka 2x1,5mm černo/rudá
Dvojlinka 2x1,5mm černo/rudá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Dvojlinka 2x1,5mm černo/rudáSkladem37,00 Kč/ m30,58 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis zboží
| barva pláště | černá, černo rudá |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,50 mm2 |
| průměr vnitřního vodiče | 0,12 mm × 133 |
| stínění | ne |
| vnější izolace | 3,5 mm × 2 |
| barva izolace vnitřních vodičů | není |
| dvojitá izolace | ne |
| materiál vnitřního vodiče | měď (Cu) |
| materiál vodičů stínění | není |
| materiál pláště | PVC |
| maximální provozní napětí | 300 V |
| počet drátků stínění | není |
| průřez drátků stínění | není |
| předpokládané použití | přenos nízkého napětí |
| typové označení | BCYH150BkR |
| prodejní obal | 100 m, cívka |
Zboží zařazeno v kategoriích

