- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Rámečky TANGO
- Dvojrámeček TANGO svislý béžový
Dvojrámeček TANGO svislý béžový
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Dvojrámeček TANGO svislý béžovýSkladem57,00 Kč/ ks47,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček Tango, dvojnásobný svislý
pro svislou montáž
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Barva: béžová
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 81 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 2 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 81 mm |
| Hmotnost: | 30,2 g |
| Výška: | 152 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

