- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Dvojrámeček TANGO vodorovný béžový
Dvojrámeček TANGO vodorovný béžový
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Dvojrámeček TANGO vodorovný béžovýSkladem59,00 Kč/ ks48,76 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček dvojnásobný, vodorovný
pro vodorovnou montáž
Design: Tango
Pro montáž do podkladů o stupni hořlavosti B, C1, C2
Barva: béžová
| Barva: | Béžová |
| Délka: | 152 mm |
| Hmotnost: | 29,6 g |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 2 |
| Počet: | 2 |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 152 mm |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Výrobce | ABB |
| Výška: | 81 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

