- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Dvojrámeček TANGO vodorovný černý
Dvojrámeček TANGO vodorovný černý
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Dvojrámeček TANGO vodorovný černýSkladem70,00 Kč/ ks57,85 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Rámeček dvojnásobný, vodorovný
pro vodorovnou montáž
Design: Tango
Barva: vřesová červená
| Barva: | Černé |
| Délka: | 152 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Počet: | 2 |
| Materiál: | Plast |
| Počet jednotek | 2 |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | Ne |
| Šířka: | 152 mm |
| Hmotnost: | 28,9 g |
| Výška: | 81 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

