- Úvod
- Antény, díly k anténám, DVB-T
- Filtr anténní LTE790F
Filtr anténní LTE790F
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Filtr anténní LTE790FSkladem184,00 Kč/ ks152,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| produkt | LTE filtr |
|---|---|
| vstupy | F konektory |
| frekvenční rozsah | 0,3–774 MHz |
| zesílení | neuvádí se |
| šumové číslo | neuvádí se |
| napájení | neuvádí se |
| izolace mezi vstupy | neuvádí se |
| konektory | F konektor |
| maximální úroveň signálu na výstupu | neuvádí se |
| počet vstupů | 1 |
| počet výstupů | 1 |
| potlačené pásmo | 790–2 200 MHz |
| útlum v potlačeném pásmu | >45 dB |
| průchozí pro stejnosměrné napájení předzesilovačů | neuvádí se |
| regulace zisku | neuvádí se |
| rozteč děr | neuvádí se |
| krytí | neuvádí se |
| rozměr | 16 × 68 mm |
| LTE filtr | ano |
| prodejní obal | 1 ks, PVC sáček |
Zboží zařazeno v kategoriích

