- Úvod
- Termostaty
- Hlavice termostatická digitální T30
Hlavice termostatická digitální T30
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Hlavice termostatická digitální T30Skladem511,00 Kč/ ks422,31 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| typ termohlavice | programovatelná |
|---|---|
| počet programů | 10 |
| typ nastavení teploty | 2× komfortní a 2× úsporná teplota |
| měření teploty | 0 °C až 30 °C |
| nastavení teploty | 5 °C až 30 °C, rozlišení 0,5 °C |
| nastavitelný rozptyl teploty | ne |
| ochrana proti zamrznutí | ano |
| funkce ON/OFF | ne |
| funkce prázdniny | ano |
| funkce otevřené okno | ano |
| dětská pojistka | ano |
| barva | bílá |
| matice | M30 × 1,5 mm |
| přiložené adaptéry | Danfoss RA, RAV, RAVL |
| napájení | 2× 1,5 V AA (součástí dodávky) |
| rozměr | 55 × 70 × 79 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
Zboží zařazeno v kategoriích

