- Úvod
- Kabely, šňůry a prodlužovačky
- Kabel datový FTP 5E
Kabel datový FTP 5E
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Kabel datový FTP 5ESkladem18,50 Kč/ m15,29 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| produkt | FTP kabel bez konektorů |
|---|---|
| typ | FTP CAT 5E PVC |
| délka | 305 m |
| materiál vnitřního vodiče | měď (Cu) |
| plášť se sníženou kouřivostí LSZH (LS0H) | ne |
| plášť kabelu | PVC |
| AWG | 24 |
| barva pláště | šedá (RAL 7035) |
| izolace vodičů | HDPE |
| kategorie | 5E |
| konstrukce kabelu | drát |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| nejvyšší podporovaný protokol | 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) |
| osazené konektory | ne |
| průměr kabelu | 6,0 mm |
| tloušťka pláště | 1,0 mm |
| průměr vnitřního vodiče | 0,48 mm |
| tloušťka izolace vodičů | 0,22 mm |
| značení kabelu | FTP Cat5E PVC 1 – 305 m |
| skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| stínění | Al/PET 7/12–18 mm |
| tahový prvek | Nylon 150D |
| typ ochrany konektorů | ne |
| třída reakce na oheň | Eca |
| nebezpečné látky | žádné |
| prodejní obal | 305 m, papírová krabice |
| záruční doba | 10 let |
Zboží zařazeno v kategoriích

