- Úvod
- Kabely, šňůry a prodlužovačky
- Kabel datový FTP 6
Kabel datový FTP 6
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Kabel datový FTP 6Skladem25,50 Kč/ m21,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| produkt | FTP kabel bez konektorů |
|---|---|
| délka | 305 m |
| typ | FTP CAT 6 PVC |
Ostatní parametry
| tahový prvek | Nylon 150D |
|---|---|
| konstrukce kabelu | drát |
| kategorie | CAT6 |
| materiál vnitřního vodiče | měď (Cu) |
| stínění | ne |
| AWG | 23 |
| barva pláště | šedá (RAL 7035) |
| izolace vodičů | HDPE |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| nebezpečné látky | žádné |
| nejvyšší podporovaný protokol | 100 Base-TX |
| osazené konektory | neuvádí se |
| plášť kabelu | PVC |
| plášť se sníženou kouřivostí LSZH (LS0H) | ne |
| průměr kabelu | 6,0 mm |
| průměr vnitřního vodiče | 0,56 mm |
| skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| tloušťka izolace vodičů | 0,21 mm |
| tloušťka pláště | 1,0 mm |
| třída reakce na oheň | Eca |
| typ ochrany konektorů | neuvádí se |
| značení kabelu | FTP CAT 6 PVC 1 – 305 m |
| počet vodičů | 8 |
| použití | vnitřní |
| určeno pro kabel | neuvádí se |
| záruční doba | 25 let |
| prodejní obal | 305 m, papírová krabice |
Zboží zařazeno v kategoriích

