- Úvod
- Kabely, šňůry a prodlužovačky
- Kabel datový UTP 5E PVC
Kabel datový UTP 5E PVC
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Kabel datový UTP 5E PVCSkladem5,50 Kč/ m4,55 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| produkt | UTP kabel bez konektorů |
|---|---|
| délka | 100 m |
| typ | UTP CAT 5E CCA OEM |
Ostatní parametry
| tahový prvek | Nylon 150D |
|---|---|
| konstrukce kabelu | drát |
| kategorie | CAT5E |
| materiál vnitřního vodiče | mědí plátovaný hliník (CCA) |
| stínění | ne |
| AWG | 24 |
| barva pláště | šedá (RAL 7035) |
| izolace vodičů | HDPE |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| nebezpečné látky | žádné |
| nejvyšší podporovaný protokol | 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) |
| osazené konektory | neuvádí se |
| plášť kabelu | PVC |
| plášť se sníženou kouřivostí LSZH (LS0H) | ne |
| průměr kabelu | 5,0 mm |
| průměr vnitřního vodiče | 0,48 mm |
| skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| tloušťka izolace vodičů | 0,21 mm |
| tloušťka pláště | 1,0 mm |
| třída reakce na oheň | Eca |
| typ ochrany konektorů | neuvádí se |
| značení kabelu | UTP Cat5E PVC 1 – 100 m |
| počet vodičů | 8 |
| použití | vnitřní |
| určeno pro kabel | neuvádí se |
| záruční doba | 2 roky |
| prodejní obal | 100 m, folie |
Zboží zařazeno v kategoriích

