- Úvod
- Kabely, šňůry a prodlužovačky
- Kabel datový UTP 5E
Kabel datový UTP 5E
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Kabel datový UTP 5ESkladem15,00 Kč/ ks12,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| produkt | UTP kabel bez konektorů |
|---|---|
| typ | UTP CAT 5E |
| délka | 305 m |
| materiál vnitřního vodiče | měď (Cu) |
| plášť se sníženou kouřivostí LSZH (LS0H) | ne |
| plášť kabelu | PVC |
| AWG | 24 |
| barva pláště | šedá |
| izolace vodičů | HDPE |
| kategorie | 5E |
| konstrukce kabelu | drát |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| nejvyšší podporovaný protokol | 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) |
| osazené konektory | ne |
| průměr kabelu | 5,2 mm |
| tloušťka pláště | 1,1 mm |
| průměr vnitřního vodiče | 0,50 mm |
| tloušťka izolace vodičů | 0,22 mm |
| značení kabelu | UTP Cat5E PVC |
| skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| stínění | ne |
| tahový prvek | Nylon 150D |
| typ ochrany konektorů | ne |
| prodejní obal | 305 m, papírová krabice |
| záruční doba | 10 let |
Zboží zařazeno v kategoriích

