- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Klapka TANGO bílá
Klapka TANGO bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Klapka TANGO bíláSkladem54,00 Kč/ ks44,63 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Kryt 3558A-A651 BH spínače kolébkového
- Pro spínače řazení 1, 6, 7.
- Pro ovládače řazení 1/0, 6/0.
- Kryt spínače se dodává s přídržnou deskou pro upevnění k přístroji spínače.
Design: Tango
Varianta: bílá
| Barva: | Bílé |
| Délka: | 65 mm |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Materiál: | Plast |
| Druh upevnění | Svěrné upevnění |
| Provedení | Jednodílná kolébka |
| Typ povrchu | Lesklé |
| Šířka: | 65,3 mm |
| Hmotnost: | 29,075 g |
| Výška: | 26 mm |
| Výrobce | ABB |
Zboží zařazeno v kategoriích

