Koax CB113UV
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Koax CB113UVSkladem20,00 Kč/ m16,53 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Parametry produktu
| zamýšlené použití | venkovní vedení, terciální rozvody |
|---|---|
| typ koaxiálního kabelu | CB113UV |
| průměr vnitřního vodiče | 1,13 mm |
| materiál vnitřního vodiče | měď (Cu) |
| vhodné pro venkovní použití | ano |
| odolné UV | ano |
| počet drátků stínění | 64× 0,12 mm |
| průměr pláště kabelu | 6,8 mm |
| materiál pláště kabelu | PVC UV odolné |
| impedance | 75 Ohm |
| počet stínění | 2 |
| stínění I.folie | 1× Al/PES |
| stínění II. folie | není |
| dielektrikum typ, průměr | FPE 4,8 mm |
| materiál stínění | cínovaná měď (CuSn) |
| průměr stínění | 64× 0,12 mm2 |
| pokrytí stínění | 45 % |
| barva pláště kabelu | černá |
| kapacita (pF/m) | 52 |
| činitel zkrácení | 0,84 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 10 MHz | 2,28 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 100 MHz | 5,8 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 450 MHz | 12,8 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 650 MHz | 15,1 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 860 MHz | 17,87 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 1 000 MHz | 19,5 |
| max. útlum při 20 °C (dB/100m) 2 000 MHz | 28,2 |
| min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 300–600 MHz | 25 |
| min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 600–900 MHz | 23 |
| min. útlum stínění (dB) 10 ~ 800 MHz | 75 |
| PE = polyethylenové dielektrikum | ne |
| max.stejn.odpor při 20 °C (Ohm/km) - vnitřní jádro | 25,7 |
| max.stejn.odpor při 20 °C, (Ohm/km) - vnější jádro | 45,9 |
| izolační odpor mezi jádry při 20 °C (MOhm/km) | 500 |
| min. poloměr ohybu jednorázový/násobný | 30/60 mm |
| hmotnost (kg/km) | 43,5 |
| min. útlum odrazu při 20 °C (dB) 10–300 MHz | 31 |
| skladovací teplota | -20 °C až +75 °C |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| způsob balení - délka | 100 m |
| způsob balení - typ cívky | papírová cívka |
| způsob balení - ozn. metráží | 1–100 m |
| doporučené typy konektorů - F lisovací | *K7220 |
| doporučené typy konektorů - F šroubovací | *K7351 |
| PES = vrstva fólie | ne |
| FPE = pěnové dielektrikum | ano |
| APE = vzduchové dielektrikum | ne |
| třída reakce na oheň | Eca |
| nebezpečné látky | žádné |
| prodejní obal | 100 m, papírová cívka |
| záruční doba | 5 let |
Zboží zařazeno v kategoriích

