- Úvod
- Vypínače a zásuvky
- Zásuvky TANGO
- Konektor FTP Cat5e do datové zásuvky
Konektor FTP Cat5e do datové zásuvky
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Konektor FTP Cat5e do datové zásuvkySkladem77,00 Kč/ ks63,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Nejdůležitější parametry
| rozměr | 31 × 20 × 15 mm |
|---|
Ostatní parametry
| typ | keystone RJ45 CAT5E |
|---|---|
| kategorie | CAT5E |
| počet konektorů | neuvádí se |
| určeno pro kabel | FTP, SFTP |
| použití | pevný drát |
| materiál konektorů | PE/50 µ zlata - 70 µ nikl |
| stínění | ano |
| min. životnost | 1 000 cyklů zapojení/odpojení |
| skladovací teplota | -40–70 °C |
| provozní teplota | -10–60 °C |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| prodejní obal | 1 ks, PVC sáček |
Zboží zařazeno v kategoriích

